FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC

18,49 zł 15,03 zł
W magazynie
Tylko 71 pozostał
SKU
FIBERM-SC/APC-SC/UPC-5M-SM-DX-G657A

Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze złączami SC/APC - SC/UPC, dupleks (podwójne), włukno G657A. Długość 5m.

Więcej informacji
Opis

Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze złączami SC/APC - SC/UPC, dupleks (podwójne), włukno G657A. Długość 5m.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 5m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC
Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. | Magento