FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC

15,63 zł 12,71 zł
W magazynie
Tylko 60 pozostał
SKU
FIBERM-SC/APC-SC/UPC-2M-SM-DX-G657A

Przyłącze światłowodowe (patchcord), jednomodowe ze złączami SC/APC - SC/UPC, dupleks (podwójne), włukno G657A. Długość 2m.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:FIBERM Patchcord SC/APC-SC/UPC 2m Single Mode Duplex włókno G657A 3,0mm PVC
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.