Huawei HG8546M GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x USB, WiFi

146,37 zł 119,00 zł
W magazynie
Tylko 73 pozostał
SKU
HUAWEI-HG8546M

HG8546M to terminal GPON ONT firmy Huawei. Wyposażony został w port GPON SC/UPC, 1 gigabitowy port Ethernet, 3 porty fast Ethernet, 1 port telefoniczny POTS oraz 1 port USB. Umożliwia transmitowanie bezprzewodowej sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz, zgodnie ze standardami IEEE 802.11 b/g/n. Maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej wynosi 300 Mb/s, urządzenie posiada dwie zewnętrzne anteny o zysku 2 dBi każda. 

Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w domach, umożliwia udostępnienie abonentowi wszystkich potrzebnych usług.

Najważniejsze cechy:

  • terminal GPON ONT;
  • port GPON SC/UPC;
  • 1 gigabitowy port Ethernet;
  • 3 porty fast Ethernet;
  • 1 port USB;
  • 1 port telefoniczny (POTS);
  • możliwość transmisji sieci WiFi w paśmie 2,4 GHz;
  • maksymalna przepustowość transmisji bezprzewodowej 300 Mb/s;
  • dwie zewnętrzne  anteny o zysku 2 dBi każda.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Huawei HG8546M GPON ONT 1x GE, 3x FE, 1x POTS, 1x USB, WiFi
Twoja ocena

realizacja: 21w.pl

Copyright © 2019-present FIBERM Sp. z o.o. All Rights Reserved. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.